Logo ETUR-zlut

Evropský týden udržitelného rozvoje na našem ústavu

Dne 18.9. proběhlo na Ústavu udržitelnosti a produktové ekologie setkání u příležitosti zahájení Evropského týdne udržitelného rozvoje. Akce byla zahájena uvítáním a pasováním vůbec první skupiny studentů nového magisterského programu s názvem ´Udržitelnost a oběhové hospodářství´ vedoucím ústavu panem profesorem Kočím. Během odpoledne měli hosté a studenti připraveny poutavé přednášky a diskuze týkající se rozmanitého tématu udržitelnosti v nejen technických a akademických sférách, ale i v těch praktických dotýkajících se každodenního života nás všech. Společné odpoledne bylo zakončeno udržitelnou zábavou, aneb poutavým vyprávěním příběhů pana Justina Svobody.

 ◳ IMG_3052 (jpg) → (originál)

 ◳ IMG_3075 (jpg) → (originál)

 ◳ IMG_3101 (jpg) → (originál)

 ◳ IMG_3164 (jpg) → (originál)

 ◳ IMG_3161 (jpg) → (originál)