První Sustainability Summit úspěšně proběhl
Sustainability Summit potvrdil, že společná cesta k udržitelnosti je lepší
První ročník Czech & Slovak Sustainability Summitu je za námi. Celkem 351 expertů na udržitelnost z českého a slovenského trhu se 20. dubna sešlo ve WPP Campusu, aby si vyměnili své zkušenosti, dozvěděli se o nejnovějších trendech, navázali kontakty a hledali společnou cestu k udržitelnější budoucnosti.
Ústav udržitelnosti a produktové ekologie byl jeho odborným garantem.
Panelová diskuze: Příležitosti a překážky na cestě k udržitelnosti
Na konci prvního ročníku Sustainability Summitu se potkalo pět vrcholových manažerů z Česka i Slovenska a odborný garant summitu, prof. Vladimír Kočí, aby diskutovali o budoucnosti udržitelnosti. Jak rozvíjet udržitelné přístupy v jednotlivých společnostech i na trhu jako celku? Co tvoří hlavní překážky pro firmy na cestě k ekologičtější budoucnosti? A jak mohou lépe spolupracovat podniky z různých sektorů ekonomiky vzájemně i s ostatními aktéry, aby prosadily společnou agendu udržitelného rozvoje? Názory na tyto a další otázky si můžete poslechnout na záznamu panelové diskuze.
Shrnující video ze Summitu můžete zhlédnout zde.





