eco

Projekt "Laboratoř budoucnosti" měl velký ohlas

Projekt Českých center se konal u příležitosti České republiky v Radě EU v 2. polovině 2022.

V centru Laboratoře budoucnosti proběhla instalace ECO? Český design na cestě k udržitelnosti. 

Mezi 17 vystavujícími byli mladí a talentovaní umělci, stejně jako zavedené firmy. Přičemž každému z prezentovaných produktů bylo vystaveno hodnocení jeho reálného dopadu na udržitelnost.
Unikátní metodologii vyvinul tým prof. Vladimíra Kočího z VŠCHT Praha.

Shrnutí celého projektu naleznete v přiložené prezentaci.