Nově akreditovaný studijní program oficiálně zahájen
Dne 14. 10. 2022 proběhlo oficiální zahájení výuky nového studijního programu za účasti významných hostů.
Na úvod hosty přivítal vedoucí ústavu, prof. Ing. Vladimír Kočí, Ph.D., MBA. Poté proběhlo slavnostní přestřihnutí pásky doplněné krátkými projevy pana H.E. Pasi Tuominena, velvyslance Finska v České republice, pana Mgr. Davida Surého, náměstka pro řízení Sekce ochrany životního prostředí Ministerstva životního prostředí České republiky a pana prof. Dr. RNDr. Pavla Matějky, rektora Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. S dalšími projevy vystoupil také Ing. Bc. Jan Maršák, Ph.D., ředitel Odboru odpadů Ministerstva životního prostředí, Mgr. Kavina, PhD. , ředitel Odboru surovinové politiky Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky či Ing. Bohuslav Čížek, Ph.D. MBA, ředitel sekce hospodářské politiky Svazu průmyslu a dopravy ČR.
Tisková zpráva ke stažení zde. Fotografie ke stažení zde.
