mam1

2.kolo vzdělávacího programu MAM do výuky bylo zakončeno

Ústav udržitelnosti a produktové ekologie se společně s Národním zemědělským muzeem a Ústavem ekonomiky a managementu (VŠCHT) znovu úspěšně zapojil do projektu „MAM do výuky!!

Zavádění moderních aktivizujících metod do výuky na základních školách a víceletých gymnáziích se zaměřením na rozvoj kompetencí žáků k udržitelnému rozvoji, a to především v oblasti sociálního pilíře udržitelného rozvoje", který je řešen v rámci Operačního programu Praha – pól růstu, výzvy SC 4.2 – Zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím posílení inkluze v multikulturní společnosti, kterou vypsal Magistrát hlavního města Prahy. Řešitelem projektu je Vysoká škola chemicko-technologická v Praze.

Cílem projektu je vytvoření edukačních programů pro žáky a pedagogy s důrazem na rozvoj klíčových kompetencí ve vztahu k sociálnímu pilíři udržitelného rozvoje, které budou díky zpracovaným metodickým materiálům dostupné širokému publiku.

Lidé zapojení v projektu: Za Ústav udržitelnosti a produktové ekologie Ing. Jan Pešta, Ing. Anna Hubatová-Vacková, MgA. Jan Kulhánek, Ing. Aleš Paulu a za Ústav ekonomiky a managementu Mgr. Kateřina Tomešková, Ph.D. a PhDr. Nikolaj Savický, Ph.D

 

V rámci projektu se jednalo o :

(a) vzdělávání žáků v Národním zemědělském muzeu s využitím MAM s důrazem na rozvíjení kompetencí žáků k udržitelném rozvoji. Odkazy zde:

 

b) vzdělávání učitelského týmů z dalších pěti škol. Odkazy na školy zde:

 ◳ mam3 (jpg) → (originál)

 ◳ mam2 (jpg) → (originál)