Češi by měli jíst o třetinu méně
13. 2. 2022
Denisa Egrová
Třetinu jídla vyplýtváme při získávání surovin a třetinu při distribuci. A další část nám zůstane doma v ledničkách, říká prof. Vladimír Kočí.
Třetinu jídla vyplýtváme při získávání surovin a třetinu při distribuci. A další část nám zůstane doma v ledničkách, říká prof. Vladimír Kočí.